Chceš se stát členem?

 

Rádi mezi sebe přivítáme majitele, uživatele a nadšence značky  Honda F6C Valkyrie a jejich modifikací pro rozšíření našich řad .

Co požadujeme?

Chuť a náladu poznat nové přátele, smysl pro dobrou zábavu a kamarádství kořeněné jízdou v  "jedné stopě".  Pokud máš zájem stát se členem, kontaktuj nás.

Podmínky pro členství ve VRCC CZECH REPUBLIC CHAPTER MORAVIA :

1. Vlastnit, nebo jezdit na Honda F6C Valkyrie, popř. jejích modifikacích.

2. Zájemce o členství v klubu je povinen zúčastnit se (jako čekatel) třech po sobě jdoucích klubových akcí a aktivně se účastnit společných vyjížděk a srazů.

3. Po tomto vzájemném poznávání a Tvém rozhodnutí, že chceš opravdu vstoupit do našeho klubu, proběhne hlasování členů o Tvém přijetí do klubu. Poté Tě administrátor zaregistruje u domovského klubu v USA, kde Ti bude přiděleno jedinečné klubové číslo, které Ti bude při nejbližší schůzi členů předáno zárověň s barvami klubu VRCC Czech Republic chapter Moravia. Ne této schůzi také proběhne Tvoje pasování a řádné přijetí za našeho člena. Od této chvíle budeš dodržovat stanovy klubu a můžeš nosit a užívat klubové barvy na zádech vesty (bundy). V případě, že pojedeš na jiné motorce než Honda F6C Valkyrie, nesmíš barvy klubu používat !!!

4. Klubové barvy máš propůjčené. Po vystoupení z klubu, nebo prodeji Hondy F6C Valkyrie je nesmíš dále nosit. (Tento bod se netýká čestných členů klubu).

5. Pokud Tě první čtyři body neodradily, zavolej, nebo napiš na :

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.