Aktuality

Krumlovská poslední míle rok 2020

V sobotu 3. 10. se zúčastnil Lachtan, Zdeněk, Blekin, Kikin, Machuza a Franta Krumlovské poslední míle roku 2020. Fotky z akce naleznete zde:

Krumlovská poslední míle 2020

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pozvánka na sraz Czechoslovakia Riders Clubu

czechoslovakia reiders clubČlen našeho klubu Lachtan byl pozván na sraz, který se uskuteční v sobotu 19.9.2020 v Clubhouse Veverské Kninice. 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Těžká vozba 2020, přehrada Bystřička, 28.8. - 30.8.2020

Těžké vozby se letos zúčastnilo cca 76 příznivců jedné stopy. Páteční program večerní vyjížďka na náměstí do Val.Meziříčí a večer volná zábava s hudbou. Sobotní soutěžní dopoledne o siláka a silačku,pak pojídání boruvkovych knedlíků na čas. Po obědě vyjížďka směr Vizovice a prohlídka palirny R.Jelínka, po příjezdu soutěž na trakaři a večer vyhlášení  vítězů a losování cen vstupenek. Každý večer opékání buřtů a večerní hudba. Skvělá akce, děkujeme Rebelovi a celému organizačnímu týmu!!!

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Výroční XV. sraz KSPJS – Krušnohorský spolek přátel jedné stopy, 21.8. – 23.8.2020

Tradiční akce našeho kamaráda se zúčastnila docela početná skupina členů VRCC, jak z Moravy, tak z Čech. Za Moravu Ddrak, Lachtan, Verča, Kajman, Fisherman a Vlado. Za Čechy Stanley, Martina, Donatelo, Zlatka, Tony, Helča, Čičik a Čičina.

Na cestu se náš „chapter“ vydal o den dřív. Za horkého počasí a kochacím tempem, po pěkných silničkách a návštěvě pár pěkných míst jsme dorazili v pořádku na místo a dokonce si myslím, že jsme se v koloně naučili jezdit dokonale. Pro zajímavost najeto 475 km. Večer na základně super zábava Moravské skupiny s pořadateli.

Druhý den respektive první den akce, vyjížďka Moravského týmu, tedy Moravie při plnění úkolů a poznávaní krás Krušných hor. Jízda v koloně již téměř dokonalá. Pěkné silnice, pěkné zastávky a výhledy. Samozřejmě pěkné až horké počasí. Celkem ujeto 125 km. Odpoledne a večer zábava při dobrém pití a jídle již všech účastníků akce.

Den třetí, druhý den akce. Počasí se zhoršilo, chčije a chčije, dopolední déšť. Chčije a chčije, odpolední déšť. Většina účastníků akce, i přes špatné počasí vyrazila na jízdu a plnění úkolů. Já s týmem: generál Petr, Vlado a Jujce. Tento tým „Ležící drak“ jak ho později nazval generál pochopitelně, zvítězil! Ležící pro to, že jsem s sebou v jedné zatáčce na mokrém a mastném asfaltu švihl. Naštěstí to odnesly jen plechy a zbytečný cinkrlata na motorce. A to jich tam někteří máme, těch zbytečných drahých kravin. Najeto v hrozném počasí 119 km. Odpoledne soutěže, střelba, kvíz a jiné. Samozřejmě zábava při dobrém pití a jídle.

Den čtvrtý. Menší či větší oprava mé motorky, díky Vladovi a Kajmanovi. Rozloučení a přesun domů. Najeto za pěkného počasí 403 Km. Celkem 1122 Km.

Na tuto akci jezdím již mnoho let a myslím, že tento ročník byl jeden s nejlepších.

Všem, kteří se zúčastnili a perfektně prezentovali náš klub Moravia, velké díky. Fotky z dílny Lachtana najdete ve fotogalerii. Váš Ddrak.